Tērvetes novada vīriešu komanda noslēdz dalību LČ Drukāt
Piektdiena, 25 Marts 2016 12:02

Tērvetes novada vīriešu florbola komanda ir noslēgusi savu dalību 23.Latvijas florbola čempionātā, otrajā līgā. Komanda arī godam nospēlēja ceturtdaļfinālu izslēgšanas spēlēs. Jau pats fakts, ka komandai izdevās regulāro čempionātu noslēgt ar trešo vietu apakšgrupā starp 11 komandām un iegūt tiesības spēlēt izslēgšanas spēlēs, ir teicams sasniegums. Izslēgšanas spēlēs tērvetniekiem bij jāspēlē ar otras apakšgrupas otrās vietas ieguvējiem FK Rīga. Pirmā spēle mājās, savā sporta hallē, beidzās ar tērvetnieku uzvaru 5-4. Otrā spēle noritēja  Lielvārdes sporta centrā un beidzās ar rīzdzinieku uzvaru 7-6. Šīs spēles pamatlaiks beidzās ar neizšķirtu 6-6. Pagarinājumā neviena no komandām neguva vārtus, un  tikai pēcspēles soda metieni izšķīra šis spēles likteni. Sērijā 1-1, un nu jau trešā spēle izšķīra, kuram spēlēt tālāk pusfinālā. Izšķirošā spēle beidzās ar rezultātu 9-3 par labu rīdziniekiem. Tērvetes florbola komanda ir viena no jaunākajām otrajā līgā, tā kā ir uz ko tiekties , stiprinot apgūto un veidot jaunas prasmes.

Dainis Ābols, treneris

 

Sadarbība