Tērvete - V2 - Sacensības Drukāt

Latvian Open 2016, 25.-28.augusts, Valmiera un Kocēni

Tērvetes novada vīriešu florbola komanda izcīnījusi 2.vietu starptautiskajā pirmssezonas pārbaudes turnīra "Latvian Open 2016" vīriešu "Open" grupā. Turnīrs augusta nogalē notika Valmierā un Kocēnos. Pusfinālā "Tērvete" pārspēja LČ 1.līgas komandu no Kuldīgas (3:2), bet dramatiskā finālā tikai pēcspēles metienos atzina vēl vienas 1.līgas komandas "Ogres Vilki" pārākumu (3:4). Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju ar 15 punktiem (9+6) kļuva tērvetnieks Kristers Tiltiņš, kurš tika iekļauts arī simboliskajā izlasē.

Tērvetes komandas statistika un spēļu rezultāti

Finālspēles video ieraksts


 Tērvetes novada sporta svētki 2014. gadā.


2014. gada notiek pirmais Zemgales čempionāts, kuru organizē "Florbola skola" sadarbībā ar Tērvetes novada pašvaldību. Pirmo vietu izcīna Slampes komanda, Otro vietu Penkules komanda, Trešo vietu Tērvetes komanda. Piedalījās: Penkule, Īle, Dobele, Tērvete, Slampe, Sesava, Zaļenieki.


Auces florbola turnīrs


Penkules florbola turnīrs


 2013. gadā Tērvetes vīriešu komanda piedalās Slampes florbola turnīrā.  


 

Sadarbība